Wielofunkcyjne i kolorowe gryzaki Mombella

mombella gryzaki

Ząbkowanie to stresujący i bolesny czas dla każdego dziecka. Płacz, rozdrażnienie, trudności z zasypianiem i karmieniem to tylko kilka z przykrych dolegliwości towarzyszących ząbkowaniu. Złagodzić je może zastosowanie odpowiedniej jakości gryzaków, takich jak Mombella gryzaki.

Idealnie wyprofilowane gryzaki mombella

Gryzaki można stosować już od wczesnych miesięcy życia dziecka. Kiedy dziecko zaczyna się intensywnie ślinić, wkładać do buzi rączki i inne zabawki to znak, że potrzebuje ulżyć bolesnym dziąsłom w początkach ząbkowania. Wśród gryzaków dostępnych na rynku wyróżniają się gryzaki Mombella.

Mombella gryzaki oferowane są w licznych kolorach i kształtach idealnie wyprofilowanych pod małe rączki niemowlaków. W ofercie znajdują się m.in. wiewiórki, małpki, słoniki, ślimaki, ośmiornice oraz gryzaki geometryczne. Każdy z produktów posiada końcówkę z wypustkami masującymi dziąsła, tym samym łagodząc ból w czasie ząbkowania. Atutem gryzaków są wypustki, które charakteryzują się różnymi fakturami i kształtami co pozwala dziecku lepiej dopasować je do rozpulchnionych dziąseł. Ponadto zastosowanie zróżnicowania wypustek sprzyja psychosensorycznego rozwoju jamy ustnej dziecka. Należy podkreślić, że nie stwierdzono żadnych negatywnych skutków związanym ze stosowaniem gryzaków dla niemowląt. Dodatkowo mombella gryzaki mogą być stosowane jako szczoteczka do zębów lub zabawki. W trosce o zachowanie należytej higieny gryzaki mogą być myte w zmywarce. W celu wzmocnienia łagodzącego działania gryzaków można je uprzednio schłodzić w lodówce lub zamrażarce.

Wielofunkcyjne i bezpieczne

Gryzaki firmy Mombella spełniają się także jako zabawki. Wiewiórka przyda się jako forma łyżeczki do podawania posiłków, ślimak pełni funkcję grzechotki a słonik może zastępować szczoteczkę do zębów.

Wykorzystanie silikonu czyni z gryzaków produkt bezpieczny i spełniający wyśrubowane standardy przeznaczone dla produktów dziecięcych. Miękka struktura silikonu przynosi ulgę dziąsłom jednocześnie ich nie raniąc. Co więcej, gryzaki Mombella nie mają w składzie zarówno BPA jak i ftalanów. Odpowiednio dostosowane kształty gryzaków chronią dziecko przed zadławieniem.

Podsumowanie

Mombella gryzak to bezpieczny i funkcjonalny produkt dopasowany do potrzeb dziecka. Atrakcyjny wygląd i odpowiednio dopasowany kształt zachęca dziecko do zabawy, natomiast miękki silikon łagodzi bóle podczas ząbkowania. Złożona struktura gryzaków dostosowuje się do raczek dziecka i ułatwia ich trzymanie. Możliwość chłodzenia gryzaków w zamrażarce wzmacnia ich działanie przeciwbólowe.

Produkty producenta Mombella znajdziesz w sklepie e-babystuff.pl 

gryzak ośmiornica mombella

Może to Ci się spodoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *