WayToPlay – poznaj nowy wymiar zabawy

way to play droga

Twoje dziecko zainteresowane: jest motoryzacją, samochodami albo transportem? Chcesz sprawić mu miła niespodziankę albo świetny prezent na urodziny bądź święta Bożego-narodzenia? Liczy się dla Ciebie świetna jakość wykonania produktu oraz to, żeby Twoje dziecko bawiło się bezpiecznymi i certyfikowanymi zabawkami? Jeśli tak, to powinieneś zainteresować się zestawami zabawek way to play!

Way to play droga oraz way to play autostrada to zestawy specjalistycznych gumowych klocków- elementów, które po złożeniu stworzą bardzo realistyczną zabawkową drogę tudzież autostradę. Po takiej jezdni Twoje dziecko może bawić się dowolnymi samochodami i zabawkami na, które tylko ma ochotę. W przygotowanej ofercie znajdują się zestawy rożnej wielkości w zależności od tego jak wiele miejsca masz w domu możesz zdecydować się na około 3 metrową bądź też maksymalnie 6 metrową drogę dla swojego dziecka. Co więcej do każdego z tych zestawów możesz dokupić bardzo interesujące oraz efektowne dodatki. Są to między innymi: way to play zakręty, way to play skrzyżowania czy też way to play parkingi samochodowe. Co bardzo ważne wszystkie elementy z serii way to play łączą się ze sobą co sprawia, że możliwości budowy są bardzo mocno rozbudowane. Za każdym razem dziecko może inaczej skonfigurować swoją zabawkę w zależności od swojej wyobraźni czy tez nastroju!

Wszystkie zestawy way to play zostały poddane testom bezpieczeństwa co potwierdza posiadanie przez nie certyfikatu CE oraz zaświadczenie o spełnianiu szczegółowej normy dotyczącej bezpieczeństwa i jakości EN- 71. Możesz, więc być w 100 procentach spokojny podczas gdy Twoje dziecko umila sobie czas razem z zestawami Way to play. Co istotne zabawki są wykonane z bardzo dobrego jakościowo surowca co sprawia, że są odporne i będą spokojnie służyć przez wiele, wiele lat. Każdy zestaw jest także dodatkowo wodoodporny, dzięki czemu dziecko możesz bawić się way to play także na zewnątrz bez obaw o to, że zabawka ulegnie jakiemukolwiek zniszczeniu ze względu na wodę, piasek czy kurz. Zabawki way to play oprócz doskonałej rozrywki zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci zapewnia także rozwój wyobraźni oraz kreatywności wśród najmłodszych. Nie jest to z pewnością kolejna zabawka, która oprócz tego, że jest modna nie niesie za sobą nic poza tym. Nie ma chyba nic korzystniejszego niż mądra i rozwijająca zabawa. Dzięki way to play to jak najbardziej możliwe. Należy pamiętać, że wszystkie zestawy są odpowiednie dla dzieci już od 3 roku życia.

Zabawka do kupienia pod adresem: https://e-babystuff.pl/producent/way-to-play/

 

Może to Ci się spodoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *