Mata podłogowa Quut – produkt, który można bez obaw podarować każdemu bobasowi

mata podłogowa firmy quot

Dzieci, zwłaszcza te na początkowych etapach rozwoju, to prawdziwe wulkany energii. W tym okresie trzeba szczególnie zadbać o ich bezpieczeństwo i spokój, a mata podłogwa Quut nadaje się do tego wzorcowo.

Za co cenią ją rodzice?

Po pierwsze za to, że bawiąc się na niej – maluch nie spadnie z wysokości, nie przewróci się ani nie zrobi sobie żadnej innej krzywdy. Mata podłogową podoba się im również przez to, że jest prosta w montażu. A jej elementy można tak ustawiać, by służyły dziecku na każdym etapie rozwoju.

Nieważne czy maluch już zaczyna raczkować, czy dopiero uczy się siadać. Na macie podłogowej firmy Quut obie czynności są absolutnie dozwolone. Dzieje się tak, ponieważ jest ona miękka niczym chmurka. Toteż przy upadku na nią nie odczuwa się żadnych bólowych dolegliwości.

Co podoba się milusińskim w matach podłogowych Quut?

Na pewno to, że są w zasięgu ich rąk. Mogą nimi dysponować, tak jak im się to żywnie podoba. Maty podłogowe wspomnianej wyżej marki można przesuwać we wszystkie strony. Nie trzeba się obawiać, że pod wpływem naporu ze strony dziecka, któraś z ich części składowych samoistnie się wypnie. Zatrzaski zespalające matę są naprawdę solidne i trwałe.

Dzieciom na pewno imponuje ich kolorowy design. On jak nie trudno zgadnąć najmocniej przykuwa ich uwagę. Dzieci zwracają uwagę na jeszcze jeden szczegół. Na wspomnianej macie może zmieścić się więcej niż jedna zabawka. To skutkuje tym, że może ona być doskonałym azylem do zabaw na podłodze.

Inne zalety maty podłogowej firmy Quut?

Po pierwsze jest miła w dotyku. Nic dziwnego, że maluchy tulą się do niej równie ochoczo jak do swojej ulubionej przytulanki. Łatwo się ją czyści, a co najważniejsze, nie powoduje alergii i uczuleń u dzieci. Jest także pozbawiona parabenów i lateksu, a to w przypadku dzieci ma kolosalne znaczenie.

One jak wiadomo doświadczają wszystkiego poprzez dotyk i zmysł smaku. Mata podłogowa Quut nie jest dla nich na szczęście w tej materii żadnym zagrożeniem. Mata wspomnianej marki spełnia jeszcze jedno istotne kryterium. Ma niewielkie rozmiary, w związku z czym nie zawadza w trakcie sprzątania czy generalnych porządków. Poza tym izoluje ona pupę dziecka od podłogi i zapewnia jej komfort.

Nie można owej macie odmówić jeszcze i tej zalety, iż ewoluuje wraz z dzieckiem. Z typowego siedziska przekształca się w scenę, teatr lub idealną kryjówkę, gdzie można się schować. Mata ta jest więc czynnikiem, który kształtuje dziecięcą wyobraźnię i kreatywność. Z tej przyczyny stanowi ona doskonały prezent na wszelkie okazje.

 

Matę kupisz w sklepie e-babystuff.pl KLIK

Może to Ci się spodoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *