Dlaczego warto zainwestować w zabawki Tender Leaf Toys?

zabawki tender Leaf Toys

Bardzo ważną rolę w rozwoju dziecka stanowią zabawki – już od najmłodszych lat nasze pociechy mogą kształcić swoją koordynację ruchową, zdolności manualne, słuch muzyczny, wyobraźnię przestrzenną i wiele więcej. Na rynku można znaleźć wiele zabawek produkowanych z różnych materiałów o różnym przeznaczeniu. Przeszukując oferty warto zwrócić uwagę na zabawki Tender Leaf Toys.

Tender Leaf Toys – czym się zajmuje?

Firma Tender Leaf od wielu lat produkuje zabawki dla dzieci w różnym wieku. Siedziba działalności znajduje się w Stanach Zjednoczonych, jednak popularność firmy rośnie z dnia na dzień na całym świecie, i również dotarła do Polski.
Wszystkie produkty firmy są robione własnoręcznie, w jednej fabryce, zaczynając od stworzenia oryginalnego projektu, przez produkcję, własnoręczne malowanie i złożenie zabawki, test bezpieczeństwa, aż do wypuszczenia na rynek.

Tender Leaf Toys na pierwszym miejscu stawia dbanie o środowisko – zabawki produkowane są z drzewa kauczukowego pozyskiwanego z Indonezji, aby zbliżyć dzieci do środowiska naturalnego i zapewnić im odpoczynek od szkodliwego plastiku i elektronicznych gadżetów. Dzięki temu dowiadują się, jak ważne jest dbanie o środowisko i redukcja plastiku, i że powrót do naturalnych materiałów wcale nie oznacza gorszej zabawy! Co jest ważne, na miejsce każdego wyciętego drzewa firma sadzi nowe, aby zmniejszyć skutki niebezpiecznej dla środowiska masowej wycinki drzew.

Zabawki pakowane są w pudełka, które można poddać recyklingowi – zmniejsza się w ten sposób produkcję plastiku jednorazowego użytku, który zanieczyszcza środowisko i przyczynia się do ginięcia zwierząt.

Certyfikaty firmy

Zabawki są w pełni bezpieczne i posiadają certyfikaty EN71, ASTM F963 oraz AS/NZS ISO. Firma Tender Leaf Toys posiada również certyfikat ICTI Ethical Toy Program, którym nagradzane są działalności odznaczające się wysokim poziomem etyki.

Dlaczego dzieci kochają zabawki Tender Leaf Toys?

Mimo że modne w dzisiejszych czasach są zabawki elektroniczne z wieloma dodatkowymi funkcjami, jak kolorowe światełka czy śmieszne dźwięki, to zabawki z drewna nadal sprawiają frajdę dzieciom w każdym wieku. Są ponadczasowe i nigdy nie wyłączą się w środku zabawy. Produkty Tender Leaf Toys są bardzo trwałe dzięki materiałowi, z którego są produkowane, co sprawi, że zostaną z dzieckiem na długie lata. Teraz dla malucha będzie to forma rozrywki, a w przyszłości będzie miłym wspomnieniem i pamiątką. Dzieci łatwo się przywiązują, nawet do przedmiotów, więc warto dać im na to szanse.

Co można znaleźć w ofercie Tender Leaf Toys?

Niektórzy mogliby się zdziwić bogatą ofertą zabawek Tender Leaf Toys, myśląc, że zabawki z drewna ograniczają się tylko do klocków i domków dla lalek. Firma ta jednak produkuje różne zabawki dla dzieci o różnych zainteresowaniach – znajdziemy lalki z akcesoriami, tory wyścigowe z samochodami, zestawy lekarza, małe kuchnie z drewnianymi produktami spożywczymi, ogrody ze zwierzątkami i kwiatkami, samochody, pociągi, a nawet roboty! Tych zabawek jest jeszcze więcej, dlatego znajdzie się coś dla każdego dziecka. Rodzice poszukujący wyposażenia do pokoju dziecka mogą znaleźć krzesełka do jedzenia czy stoliczki.

Warto zainteresować się ofertą firmy Tender Leaf Toys i skusić się na zabawki, które zauroczą nie tylko nasze pociechy, ale i dorosłych, którym dzieciństwo kojarzy się z drewnianymi zabawkami.

Wszystkie zabawki tego producenta kupisz w sklepie babystuff pod tym linkiem 

Może to Ci się spodoba?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *